Kupno
i sprzedaż

Kompleksowa obsługa Wirtualne spacery Ujęcia z drona

Najnowsze oferty

Witamy Państwa
na stronie Biura Obrotu Nieruchomościami
4 SALE w Wejherowie

Od 2001 roku nieustannie pracujemy na rzecz naszych klientów. Korzystamy ze wsparcia renomowanych kancelarii notarialnych, rzeczoznawców majątkowych oraz wiodących banków.
Pozwala nam to działać szybko, solidnie i skutecznie.

Zapraszamy do zapoznania się z historią naszego biura. Poznaj nas

  • 21 latdoświadczenia
  • 64 nieruchomości
  • ponad 2000 zadowolonych
    klientów

Naszą skuteczność
napędza technologia

Wirtualne spacery

Wirtualne spacery jako uzupełnienie tradycyjnej formy prezentacji to najnowszy trend w branży nieruchomości. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt do zdjęć sferycznych, dzięki czemu przybliżamy klientowi zalety naszych ofert jeszcze przed prezentacją na miejscu. Przejście przez całą nieruchomość, pozwala na dokładne przyjrzenie się rozkładowi pomieszczeń i zaoszczędzenie czasu.

Ujęcia z drona

Odpowiedni sposób prezentacji nieruchomości przyspiesza sprzedaż. Branża nieruchomości rozwija się również dzięki nowym technologiom. Filmy w jakości HD i wysokiej rozdzielczości zdjęcia z powietrza robią wrażenie co warto wykorzystać. Pozwala zapoznać się z obiektem bez konieczności wizyty oraz w krótkim czasie dostrzec wiele szczegółów. Wykonywane przez nas prezentacje są zgodne z UAV oraz pozostałymi przepisami prawa.

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Karol Lademann
Karol Lademann licencja numer 20423
Małgorzata Biwer
Małgorzata Biwer licencja numer 24974

więcej informacji

Opinie o nas

Skontaktuj się z nami!

Karol Lademann
Karol Lademann licencja numer 20423
Małgorzata Biwer
Małgorzata Biwer licencja numer 24974
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.