Dom Gowino (FS01469)

Cena 2 010 000 PLN

Cena za m2 10 000 PLN

Powierzchnia 112.2 m2

Rynek WtórnyEko-dom charakteryzujący się bardzo niskim kosztem utrzymania z urządzonym ogrodem w sposób nietuzinkowy i odmienny niż wszystkie inne…

Powierzchnia budynku 112,2m2, działka 3602m2, wybudowany w 2018 roku, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Okna PCV - 3szybowe. Ekologiczna oczyszczalnia ścieków, ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym plus kominek, woda gminna. Ogród zimowy o powierzchni ok 15m2 z ogrzewaniem podłogowym. Przed budynkiem wiata dwustanowiskowa. Na posesji znajduje się staw, domek letniskowy oraz wiata grillowa z zielonym dachem. Budynek wykonany w technologii redukującej koszt utrzymania do minimum. Utrzymanie kosztuje zaledwie kilkaset złotych miesięcznie.

Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: piwnicy, parteru oraz poddasza użytkowego. W skład parteru wchodzą: salon z aneksem kuchennym i kominkiem, sypialnia z łazienką, WC oraz ogród zimowy. W piwnicy znajduje się pomieszczenie gospodarcze oraz pracownia. W skład poddasza wchodzą 3 sypialnie, gabinet oraz łazienka. Stolarka drzwiowa wewnętrzna, wykonana z litego drewna, podobnie wszystkie trwałe zabudowy jak i zabudowa kuchenna. Malowane farbami poliuretanowymi, wykończone w technologii „drapanej” „szczotkowanej”.

Całość posesji pięknie zagospodarowana. Zróżnicowany teren pozwolił podzielić działkę na część rekreacyjno –wypoczynkową, domek letniskowy nad prywatnym stawem oraz część gospodarczą, ogród warzywny i rabaty z mnóstwem kwiatów i krzewów. Całość jest na tyle różnorodna, że zachwyca swoim pięknem o każdej porze roku. Gwarantujące prywatność i spokój, bliskość z naturą a jednocześnie dobrze skomunikowane z Wejherowem i Trójmiastem.

Mimo dużej powierzchni gruntu podatek od nieruchomości jest niski z uwagi na wyłączenie części parceli z opłat. W niedalekiej odległości znajduje się pole golfowe http://sierragolf.pl/, do Gdyni 22 km, do obwodnicy Trójmiasta 17 km, do portu lotniczego 35 km, do promu 17 km.

Z uwagi na powierzchnie działek: możliwość rozbudowy istniejących zabudowań lub wybudowanie kolejnych o różnym przeznaczeniu.

kompleks mieszkalno-inwestycyjny składający się z dwóch budynków mieszkalnych każdy z wydzieloną działką, jest to jedna z trzech ofert. Możliwość zakupu całości. Położony w malowniczej, prężnie rozwijającej się miejscowości Gowino.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!!!

Lokalizacja

powiat: Wejherowski

gmina: Wejherowo

miejscowość: Gowino

ulica: Wodna

Podobne oferty

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Karol Lademann
Karol Lademann licencja numer 20423
Małgorzata Biwer
Małgorzata Biwer licencja numer 24974

więcej informacji

Opinie o nas

Skontaktuj się z nami!

Karol Lademann
Karol Lademann licencja numer 20423
Małgorzata Biwer
Małgorzata Biwer licencja numer 24974
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.