Pomagamy znaleźć i kupić lub wynająć nieruchomość.

Jeżeli szukasz wymarzonej nieruchomości, a może potrzebujesz doradztwa w zakresie zakupu nieruchomości pod inwestycję? Zgłoś do nas swoje poszukiwania. W oparciu o analizę Twoich potrzeb znajdziemy najlepsze oferty.

W trakcie realizacji transakcji zakupu otrzymasz pomoc na w całym procesie, aż do momentu przekazania nieruchomości.

Pomagamy sprzedać lub zamienić nieruchomość.

Szybkie i korzystne transakcje to nasza specjalność. Dlatego zobowiązujemy się zająć Twoją nieruchomością we wspólnie określonym czasie. Jeśli nam się to nie uda, zrezygnujemy z pobrania prowizji. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu jesteśmy w stanie sprzedać każdą nieruchomość, nawet w ciągu kilku dni! Z powodzeniem realizujemy transakcje wiązane.

Gwarantujemy również osiągnięcie najlepszej ceny, dzięki sprawdzonej strategii. Sprzedamy Twoją nieruchomość nie tylko szybko, ale przede wszystkim korzystnie.

Sprzedaż nieruchomości, transakcje wiązane – zamiana. Jak działamy:

  • Kontakt z naszym biurem i umówienie spotkania w biurze lub bezpośrednio w nieruchomości.
  • Określenie oczekiwań klienta, oszacowanie wartości.
  • Badanie nieruchomości pod względem formalno prawnym.
  • przedstawienie oferty współpracy i ustalenie strategii sprzedaży.
  • Szerokie działania marketingowe połączone z nowoczesną technologią
  • Prezentacje zawsze z udziałem pośrednika
  • Przygotowanie i organizacja procesu podpisania umowy zobowiązującej do kupna/sprzedaży lub umowy przyrzeczonej. W tym pozyskanie wszystkich niezbędnych dokumentów
  • Wydanie nieruchomości z udziałem pośrednika za pomocą protokołu i dopilnowanie przepisania umów o dostawę mediów na nowego nabywcę.

Pomagamy uzyskać korzystne finansowanie.

Z nami otrzymasz kredyt na korzystnych warunkach!

W ramach współpracy oferujemy bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Już przy pierwszym kontakcie zorganizujemy spotkanie lub rozmowę i zbadamy Twoją zdolność kredytową i porównując oferty wiodących banków.

Zadbamy o wszystkie kwestie formalne i pomożemy skompletować niezbędną dokumentację. Nasz doradca będzie Ci towarzyszył podczas całego procesu pozyskania kredytu

Nasze usługi są bezpłatne, za obsługę kredytu nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów ani prowizji.

Pomagamy wycenić nieruchomość.

Oszacowanie wartości nieruchomości to czynność którą musi podjąć każdy, kto planuje sprzedać nieruchomość. Cena nie powinna być ani zawyżona, ani niepotrzebnie obniżona. Dlatego w ramach współpracy dokonujemy wyceny w oparciu o aktualną sytuację na rynku nieruchomości.

Natomiast wycena nieruchomości sporządzona przez rzeczoznawcę majątkowego będzie niezbędna m.in. w przypadku starania się o kredyt hipoteczny, w kwestiach podziału majątku, sprawach spadkowych lub do celów podatkowych. W tym zakresie posiadamy kontakt do wielu sprawdzonych rzeczoznawców majątkowych.

Obsługujemy podziały nieruchomości, spadki, zamiany.

Stan prawny nieruchomości znajdującej się w spadku zawsze wymaga uregulowania. Jednak uzyskanie aktu poświadczenia dziedziczenia lub postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku nie oznacza końca obowiązków spadkobiercy. Podobnie jest z darowizną, która wymaga szereg dokumentów i podobnie jak spadek wiąże się z ewentualnym zachowkiem. Tym wszystkim jesteśmy się w stanie kompleksowo zająć i poprowadzić do całkowitego przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Również podziały nieruchomości, zniesienia współwłasności, inwentaryzacje nie mają przed nami tajemnic. Zajmujemy się także całym procesem pozyskania odbioru technicznego budynku.

Pomoc dla posiadaczy zadłużonych nieruchomości.

Część osób może myśleć, że zadłużone mieszkanie jest po prostu niesprzedawalne. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej.

Zadłużone nieruchomości odstraszają praktycznie wszystkich nabywców. Wynika to z faktu, że długi zabezpieczone hipoteką przechodzą na każdego kolejnego nabywcę nieruchomości. Właśnie dlatego wielu właścicieli obciążonych długami zadaje sobie pytanie, jak sprzedać zadłużone mieszkanie, dom czy działkę. Nasze biuro specjalizuje się właśnie w tego typu transakcjach, posiadamy wiedzę i doświadczenie umożliwiające dokonanie transakcji w której zarówno sprzedający jak i kupujący będą bezpieczni a jednocześnie osoba zadłużona może zostać uwolniona z dodatkowymi środkami uzyskanymi po sprzedaży. Oferujemy również możliwość zakupu takiej nieruchomości, wynikiem czego właściciel jest oddłużony, a dodatkowo uzyskuje środki na realizację swych innych celów. Przy takich transakcjach najważniejszy jest szybki czas reakcji, bowiem każdy dzień zwłoki powoduje naliczanie nierzadko bardzo wysokich odsetek.

Skontaktuj się z nami!

Karol Lademann
Karol Lademann licencja numer 20423
Małgorzata Biwer
Małgorzata Biwer licencja numer 24974
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.