O nas

W 2001 roku jako Biuro Obrotu Nieruchomościami 4SALE, rozpoczęliśmy działalność w naszym pierwszym biurze. Od początku działalności oferujemy Państwu kompleksowy wachlarz usług tj. kupno - sprzedaż, zamiana, wynajem nieruchomości, lokali komercyjnych i działek. Korzystamy ze wsparcia renomowanych kancelarii notarialnych, rzeczoznawców majątkowych oraz wiodących banków.

Z biegiem lat, rosnąca pozycja na lokalnym rynku oraz chęć świadczenia usług na najwyższym poziomie, skłoniła nas do zmiany siedziby biura na większe i bardziej przyjazne. Stworzyliśmy również pierwszą stronę internetową naszego Biura Obrotu Nieruchomościami. Ta decyzja zapoczątkowała kierunek rozwoju technologicznego, którym podążamy do dzisiaj.

Na przestrzeni czasu marketing lokalny i internetowy nabierał coraz większego znaczenia w branży obrotu nieruchomościami. Aby wesprzeć wszystkie dotychczasowe działania, zakupiliśmy drona, który pozwala nam tworzyć ujęcia z lotu oraz sprzęt do wykonywania wirtualnych spacerów. Nie poprzestaliśmy na tym i z dumą przedstawiamy najnowszą odsłonę strony naszego biura. Wszystkie te technologie oraz wieloletnie doświadczenie, towarzyszą nam w codziennej pracy. Dzięki czemu działamy szybko, solidnie i skutecznie!

Kim jesteśmy?

Karol Lademann

Karol Lademann, właściciel z wieloletnim doświadczeniem w branży, posiadający licencję państwową o numerze 20423 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Małgorzata Biwer

Małgorzata Biwer, od kliku lat niezastąpiony członek zespołu 4 SALE. Numer licencji 24974.

Więcej pytań?

Przejdź do sekcji FAQ lub Usługi. Zapraszamy również do kontaktu.

Opinie o nas

Skontaktuj się z nami!

Karol Lademann
Karol Lademann licencja numer 20423
Małgorzata Biwer
Małgorzata Biwer licencja numer 24974
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.