Obejrzyj wideoprezentację oferty
FS01071FS01071FS01071FS01071

Działka Bieszkowice (FS01071)

CENA: 129 000,00 PLN

powiat: Wejherowski
gmina: Wejherowo
miejscowość: Bieszkowice

Skontaktuj się z nami

Karol Lademann
T: 504-178-899

Małgorzata Biwer
T: 664-409-747

Napisz do nasRezerwacja - umowa przedwstępna.

Na sprzedaż działka budowlana z dopuszczeniem usług turystyki i rekreacji o powierzchni 1214m2 w Bieszkowicach przy ulicy Gdańskiej. Teren płaski, o nieregularnym kształcie. Działka objęta jest planem zagospodarowanie przestrzennego który zezwala na:

-30% zabudowy,
-dopuszczalną wysokość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, licząc od poziomu terenu do najwyższego punktu kalenicy budynków mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej i siedliskowej – maksymalnie 9,0m;- dopuszczalną wysokość zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, licząc od poziomu terenu do najwyższego punktu kalenicy budynków– maksymalnie 11,0m;- dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i w siedlisku

- maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne w tym poddasze użytkowe; - dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej - maksymalnie 3 kondygnacje nadziemne w tym poddasze użytkowe; - dla pozostałej zabudowy - maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne w tym poddasze użytkowe; dopuszczalne rodzaje dachów: dachy strome o symetrycznym kącie nachylenia połaci dachowych; dachy wyłącznie dwuspadowe o kątach nachylenia dla zabudowy mieszkaniowej i usługowej: 220 – 300 , 400 - 450.

-należy pozostawić przynajmniej 40 % powierzchni jako biologicznie czynnej
- dopuszcza się zabudowę jednorodzinną w postaci zabudowy bliźniaczej i lokalizację zabudowy na granicy działki; zabudowa wolnostojąca w formie nawiązującej do budynków charakterystycznych dla obszaru strefy; zabudowa usługowa zlokalizowana na parterze budynku mieszkalnego lub w samodzielnym budynku wolnostojącym; h) dopuszcza się zabudowę gospodarczą i garażową w postaci budynków wolnostojących lub w kompleksie z budynkami mieszkalnymi lub usługowymi;

Działka uzbrojona w energię i wodę. Gaz i kanalizacja w drodze. Przepiękna, spokojna okolica domów jednorodzinnych. Jezioro w odległości 450m. Zapraszamy na prezentację!!!

Działki budowlane Bieszkowice FS01071 powiat Wejherowski gmina Wejherowo Działka